top of page

O nás

Poskytujeme komplexní účetní služby

efektivně a včas.

TAX by ULP je profesionální společnost v oblasti účetních služeb pro různé typy klientů. Nabízíme Vám moderní přístup, srozumitelnost, poctivost a zodpovědnost v práci.

Historie vzniku není standardní, ale dává důvěru v kvalitu a úroveň služeb našim stávajícím i budoucím klientům. Zpětná vazba od řady spokojených klientů ohledně právních služeb poskytovaných advokátní kanceláři UNITED LEGAL PARTNERS, jejich zájem nalézt společnost s podobnými hodnotami a přístupem k práci i ve sféře účetnictví pro jejich profesní i osobní život, i stalo hlavním impulsem k založení společnosti TAX by ULP. Právě zájem a potřeba klientů obdržet účetní služby na stejně vysoké úrovni jako právní služby od advokátní kanceláři UNITED LEGAL PARTNERS, jejich hledání takové společnosti i stálo hlavní motivaci pro založení společnosti k poskytnutí účetních služeb pro fyzické a právnické osoby.

Důvěra klientů - je tím nejlepším podnětem a zárukou kvality poskytování vysoké úrovní služeb našim klientům od TAX by ULP.

bottom of page